Jesteś tutaj: Home Aktualności Nasze sukcesy

waves!

Nasze sukcesy
Sobota, 22 Listopad 2014 10:44

Nasz klubowy kolega Wiesław Jaskulski w XXXV Pomorskich Spotkaniach z Diaporamą otrzymał Złoty Medal Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie za pracę pt. "Coraz Mniej Nas"
Do konkursu zostało zakwalifikowanych 29 diaporam spośród 64 prac przysłanych na konkurs z Australii, Holandii, Francji, Austrii, Belgii, Włoch, Węgier, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Polski, Norwegii i RPA.
Podczas imprezy odbył się wernisaż wystawy fotograficznej poświęconej śp. Leszkowi Kurpiewskiemu długoletniemu opiekunowi naszego Klubu oraz wieloletniego kuratora Pomorskich Spotkań z Diaporamą.
Podczas imprezy odbyło się 6 sesji preselekcyjnych, 3 sesje finałowe i 1 pokaz galowy. Zostały także zrealizowane dwa pokazy specjalne "Magia Diaporamy Analogowej oraz pokaz diaporam autorstwa Leszka Kurpiewskiego.
Jury pod przewodnictwem Mieczysława Cybulskiego (AFIAP, AFRP, hon. zdfp) - Prezesa Fotoklubu RP przyznało Medale FIAP, Medale Fotoklubu RP, a Dyrekcja Zamku ufundowała Medale Zamku Książąt Pomorskich oraz nagrody finansowe.
Wszystkim laureatom gratulujemy.
IMG 1450 edytowany-1 IMG 1399 edytowany-1 IMG 1374 edytowany-1 IMG 1396 edytowany-1 IMG 1239 edytowany-1 IMG 1220 edytowany-1