Jesteś tutaj: Home Archiwum

waves!

Końcowe wyniki IV OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU DIAPORAMY CYFROWEJ
Środa, 14 Październik 2009 20:04

Klasyfikacja końcowa IV Ogólnopolskiego Festiwalu Diaporam Cyfrowych

Po zakończeniu 15 przeglądów regionalnych, w których prezentowano zestaw 38 zgłoszonych do konkursu diaporam ustalono końcową klasyfikację.


1. „Zapomniana Czeczenia" - Jacek Wnuk (Krosno) – 256 pkt.

2. „Mrówki" - Paweł Bieniewski (Chotomów) – 242 pkt.

3. „Zatrzymane zmiany" - Sławomir Fiebig (Gdańsk) – 225 pkt.

4. „Ona i On" - Anna i Michał Barańscy (Lublin) – 196 pkt.

5. „Poranek" - Leszek Wygachiewicz (Zamość) – 160 pkt.

6. „A w Sławnie grają..." - Marek Stanisławczyk (Szczecin) – 144 pkt.

7. „Zniewolony umysł" - Adam i Beata Bogusławscy (Szczecin) – 134 pkt.

8/9. „Piasek woda słońce" - Jan Wierzbicki (Stalowa Wola) - 133 pkt.

8/9. „Gitarowo o Roztoczu" - Leszek Romanek (Lublin) – 133 pkt.

10. „Okopowa 49/51" - Michał Kudłacz (Jasło) – 126 pkt.


11. „Poszukując dziewicze wyspy mojej wyobraźni" - Beata Bogusławska (Szczecin) – 105 pkt.

12. „Epitafium" - Robert Pranagal (Lublin) – 93 pkt.

13. „Świat oczami muchy" - Grupa Być Morże (Międzyzdroje) – 89 pkt.

14/15. „Leśne impresje" - Michał Skałba (Uniszowice) – 88 pkt.

14/15. „Tożsamość rodzinna" - Beata Bogusławska (Szczecin) – 88 pkt.

16. „Nazywam się Kloss...Hans Kloss" - Cezary Dubiel (Szczecin) - 87 pkt.

17. „Czy mogę zagrać-część II" - Cezary Dubiel (Szczecin) – 81 pkt.

18. „Pink Hole" - Michał Sosna (Gliwice) – 73 pkt.

19. „Rezonans wieków” – Paweł Wroński (Rzeszów) – 72 pkt.

20. „Pani Zima" - Leszek Romanek (Lublin) – 71 pkt.

21. „Czas zapisany" - Lech Szymanowski (Wagrowiec) – 69 pkt.

22. „Udręka bez ekstazy" - Grupa Być Morże (Międzyzdroje) – 65 pkt.

23/24. „Historie...całkiem możliwe" - Grzegorz Gemza (Żywiec) – 60 pkt.

23/24. „Oczami widza" - Michał Kudłacz (Jasło) – 60 pkt.

25. „Barbara Radziwiłłówna" - Irek Kowal (Jarosław) – 57 pkt.

26. „Zagubiony w tłumie" - Sławomir Knaś (Sosnowiec) – 52 pkt.

27. „Imielty Ług" - Jan Wierzbicki (Stalowa Wola) – 49 pkt.

28. „Holiday" - Lech Szymanowski (Wągrowiec) – 44 pkt.

29 . „Grand Hotel-Nostalgia" - Cezary Kowalczuk (Lublin) - 43 pkt.

30 . „Jeszcze Polska Tartakowa nie zginęła, czyli..." - Irek Kowal (Jarosław) - 42 pkt

31. „Turki" - Agnieszka Szafirska (Rzeszów) – 37 pkt.

32. „Legat" - Zofia i Jarosław Bernatowicz (Poznań) – 35 pkt.

33/34. „Krótki utwór o miłości" - Elżbieta Chojnacka, Beata Bogusławska (Szczecin) – 33 pkt.

33/34. „Misterium" - Agnieszka Szafirska (Rzeszów) – 33 pkt.

35. „Tatrzańskie potoki" - Cezary Kowalczuk (Lublin) – 32 pkt.

36. „Twierdza" - Grzegorz Okołów (Izabelin) – 29 pkt.

37. „W szambie" - Sławomir Fiebig (Gdańsk) – 20 pkt.

38. „Rzym na żywo" - Elżbieta Chojnacka, Beata Bogusławska (Szczecin) – 16 pkt.


Ze względu na realizację programu obchodów 60-tej rocznicy powstania Gdańskiego Towarzystwa i trudności z ustaleniem terminu i miejsca pokazu konkursowego odwołany został przegląd konkursowy w Gdańsku.
Pokaz laureatów i wręczenie nagród regulaminowych odbędzie się w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie w dn. 6 listopada br.

Leszek Kurpiewski (AFRP, zdfp, hon.STF)

- Wyniki nieoficjalne -

pobierz w wersji PDF