Jesteś tutaj: Home Archiwum

waves!

Regulamin i karty zgłoszeń 2010 - 31'th Pomeranian Metting With Diaporama 5-7.11.2010 - RESULTS - WYNIKI
Piątek, 30 Kwiecień 2010 13:21

Materiały do pobrania (download):

- Regulations EN (Regulamin, Microsoft Word doc.)

- Registration FIAP (Karta zgłoszeń, Microsoft Word file xls.)

- Regulamin PL (Regulamin, microsoft Word doc.)

[Update] Catalog - Date, Topic, Authors

Wyniki: protokół i akceptacje

Results: Protocol Accepted FIAP Programme

Katalog

 

Update:

PARTICIPIANTS - UCZESTNICY

  1. CHEMICALAND - Andre Teyck & Armand De Smet (Belgium)
  2. AFRICAN TOUR - Christian Hendricks & Andre Teyck (Belgium)
  3. WYSPA WIELKANOCNA-UPADEK CYWILIZACJI - Maciej Swuliński (USA)
  4. THE LONDON EYE - Danny Kerremans (Belgium)
  5. MYSTERIUM DE ROSARIO - Danny Kerremans (Belgium)
  6. VERBOTENE LIEBE - Piet Huijgens (Netherlands)
  7. IF YOU LEAVE ME NOW - Piet Huijgens (Netherlands)
  8. BE MY FRIEND - Małgorzata Książkiewicz (Poland)
  9. THE LOST INDIANS OF PATAGONIA - Jean-Pierre Simon (France)
  10. THE NAZCA LINES - Jean-Pierre Simon (France)
  11. LAND OF THUNDER DRAGON - Malcolm Imhoff (United Kingdom)
  12. IN SEARCH OF PARADISE - Malcolm Imhoff (United Kingdom)
  13. BULERIAS - Antonio Mangiarotti @ Pier Franco Aimo (Italy)
  14. ŚWIT - Leszek Wygachiewicz (Poland)
  15. PAJĄKI - Leszek Wygachiewicz (Poland)
  16. WĘDRÓWKA PO WENUS - Cezary Dubiel (Poland)
  17. HISTORIA ZAMKNIĘTA W ALBUMIE" - Cezary Dubiel (Poland)
  18. OKNA - Beata Solarska (Poland)
  19. ZIMA - Beata Solarska (Poland)
  20. BLUE - David Firth (United Kingdom)
  21. OSTATNIE PORUSZENIE - Zbigniew Kołodziej (Poland)
  22. BIEDERMEIER – Sylwia Hliwiadczyn (Poland)
  23. NOCNE SMS-Y – Beata i Adam Bogusławscy (Poland)
  24. CHARIVARI II - Ricardo Zarate (France)
  25. PARIS l'ATENTE - Ricardo Zarate & Antoine Barranco (France)
  26. Amour Béton - Rachel Herman (France)
  27. Loquita - Rachel Herman (France)
  28. THE OLD YEW TREE - Dini van Gent (Netherlands)
  29. AND THEY LEFT TRACES - Dini van Gent (Netherlands)
  30. NATURE PHOTOGRAPHY - Wojciech Domagała (Poland)
  31. RAPA NUI - Julie England& Ron Davies (United Kingdom)
  32. WINTER LIGHT - Martin Fry (United Kingdom)
  33. THE MOUSEHOLE CAT - Martin Fry (United Kingdom)
  34. OIL WRESTLING - Omer Yaglidere (Turkey)
  35. DIVING IS FREEDOM - Omer Yaglidere (Turkey)
  36. HIMALAJE - Rafał Baldysz (Poland)
  37. THE TIME THAT STOPPED - Beata Ostachowicz (Poland)
  38. HAPPENING - Sławomir Fiebig (Poland)
  39. WYSPA - Lukasz Mateńko (Poland)
  40. ART - Łukasz Mateńko (Poland)
  41. KOLEJNE SPOTKANIE -Wiesław Jaskulski (Poland)
  42. CHWILE - Wiesław Jaskulski (Poland)
  43. JEST TAK JAK SIĘ PAŃSTWU WYDAJE - Zbigniew Pryjmak (Poland)
  44. SOUL DANCE (TANIEC DUSZ) – Regina Wypych (Poland)
  45. WIELKA NIEWIADOMA – Beata Bogusławska (Poland)
  46. LUDZIE MORZA - Tomasz Lazar (Poland)
  47. NIÑOS? – Lino Martinetti (Italy)
  48. ONCE UPON A TIME THERE WAS THE WALL - Gianni Rossi (Italy)
  49. LIFE, A MOMENT IN ETERNITY - Gianni Rossi (Italy)
  50. DREWNIANA DUSZA... - Marek Stanisławczyk (Poland)
  51. LONDON SUNDAY AT NOON - Elżbieta Chojnacka (Poland)
  52. DZWONKI - Paulina Surniak (Poland)
  53. JANE - Paulina Surniak (Poland)
  54. BARDZIEJ ZIELONA TRAWA - Łukasz Stępień (Poland)
  55. STRAŻNICZKI - Łukasz Stępień (Poland)
  56. without title - Pietro Cavalosci (Italy)
  57. UTOPIA - Regina Wypych (Poland)
  58. OPOWIEŚĆ O MARZENIACH - Anna Jędra-Wojciechowska (Poland)
  59. JASNA STRONA NOCY - Anna Jędra-Wojciechowska (Poland)

 

Zmieniony: Czwartek, 23 Grudzień 2010 13:11