Jesteś tutaj: Home Archiwum

waves!

(Aktualizacja) VI Ogólnopolski Festiwal Diaporam Cyfrowych '2011
Poniedziałek, 09 Maj 2011 02:02

Aktualizacja:

W związku z postulatami autorów dotyczącymi zmian w terminarzu przyjmowania prac do szóstej edycji - za krótki termin - dokonujemy zmiany jak następuje: nowy termin nadsyłania diaporam i zgłoszeń do konkursu określony zostaje na 20 lipca 2011 (data dostarczenia przesyłki na adres organizatora Fotoklubu "ZAMEK" w Szczecinie! Prace nadesłane po tym terminie nie zostaną przyjęte do konkursu. Prosimy o uwzględnienie tejże zmiany przy ustalaniu terminu Państwa pokazu konkursowego, który może być organizowany po 1 sierpnia br. Pozostałe terminy bez zmian. Przepraszamy za ewentualne niedogodności organizacyjne.

Z poważaniem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Rusza kolejna, szósta już edycja festiwalu organizowanego przy współpracy stowarzyszeń fotograficznych, instytucji kultury. Imprezie patronuje Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenie Twórców w Warszawie.
Każdy autor może przedstawić maksymalnie 3 prace zapisane w postaci pliku exe. Wszystkie nadesłane prace tworzyć będą zestaw konkursowy i oceniane będą przez różne składy jurorów podczas kilkunastu pokazów regionalnych na terenie kraju. Szczegóły w regulaminie oraz w linku "diaporama" na tej www..

Prace należy przesłać do 10 czerwca 2011 r. (liczy się data stempla pocztowego) na adres:
Zamek Książąt Pomorskich, ul. Korsarzy 34, 70-540 Szczecin, z dopiskiem „Fotoklub Zamek Multidiaporama".

LOGO-FRP-z-tekstem

festiwal

Regulamin, karta zgłoszeniowa

Zmieniony: Środa, 01 Czerwiec 2011 15:17