Jesteś tutaj: Home Archiwum

waves!

Zaproszenie do Polic
Piątek, 28 Październik 2011 23:45

W imieniu Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach i autorów -członków rzeczywistych Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej i Fotoklubu Zamek - Mariana Fidosa (AFRP), Andrzeja Krupińskiego (AFRP) oraz Cezarego Dubiela (AFRP) zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy fotograficznej "Police..gdy opadnie kurtyna liści". Wernisaż odbędzie się w siedzibie MOK Police przy ulicy Siedleckiej 1A w piątek 4 listopada 2011 roku o godzinie 19.00. Miło nam poinformować, że patronem wystawy jest burmistrz Polic Pan Władysław Diakun.

police1

Pomysłodawcą plenerów, z których to fotografie złożyły się na wystawę, jest Marian Fidos. Tematem ekspozycji są ruiny fabryki benzyny syntetycznej w Policach. Hale fabryczne, estakady, zbiorniki, zniszczone wskutek bombardowań alianckich wzięła w swe władanie przyroda. Dla fotografów stają się interesujące "...gdy opadnie kurtyna liści".

Dodatkową atrakcją wernisażu będzie diaporama autorstwa Mariana Fidosa " Sterczące szkielety". Szczegóły zaproszenia na dokumeńcie powyżej (do powiększenia).