Jesteś tutaj: Home Archiwum

waves!

Gratulacje dla Cezarego Dubiela (AFIAP, AFRP)
Czwartek, 14 Czerwiec 2012 23:29

Gratulacje dla Cezarego Dubiela (AFIAP, AFRP) W maju 2012 roku zostały wręczone kolejne tytuły Artiste FIAP ( AFIAP ) nadane przez Międzynarodową Federację Sztuki Fotograficznej FIAP. Tytuł ten otrzymał nasz klubowy kolega Cezary Dubiel (AFIAP, AFRP).

Tytuł AFIAP jest przyznawany artystom fotografom, których walory artystyczne prac, technika i umiejętności zostały potwierdzone udziałem w międzynarodowych salonach fotografii i diaporamy pod patronatem FIAP.

Artysta zaprasza na wernisaż swojej wystawy pt. "Port to jest poezja..." w środę 20 czerwca br. o g. 19.00 do Galerii Miejskiego DK Świnoujście-Przytór, ul. Zalewowa 40. Informacja ze strony:http://fotoklubrp.org/frp/nowosci.html

zaproszenie Cezary Dubiel