Jesteś tutaj: Home Archiwum

waves!

[Aktualizacja] "Portret inaczej" - Iwona Malenta
Piątek, 08 Maj 2009 13:36

FKZ-IwonaM_smallPasja , ciekawość świata, chęć odkrywania tego co nieodkryte i poznawania tego co niepoznane mogą uczynić nasze życie barwniejszym i ciekawszym ...

Fotografowanie stwarza taką możliwość, a ja w pełni z niej dziś korzystam.

Nie ukrywam , że największą przyjemność sprawia mi fotografowanie przyrody, podglądanie różnorodności jej barw i form. Nauczyłam się patrzeć na świat wokół mnie zupełnie inaczej i dziś, przez obiektyw aparatu widzę dużo więcej i dużo pełniej niż kiedyś.

Ponad rok temu znalazłam swoje miejsce w gronie bardzo sympatycznych ludzi-pasjonatów fotografii z fotoklubu "Zamek".


Dzięki tej przynależności uczę się , pokazuję swoje zdjęcia na wspólnych wystawach ,a tym razem na wystawie indywidualnej pt. "Portret inaczej" ...

Wielu ludzi patrzy na "świat owadzi" z obawą , czasem wręcz z niechęcią . Jeśli więc moje barwne widzenie tego mikro świata wywoła uśmiech na twarzach ,będzie to dla mnie największa przyjemność i bodziec do dalszej pracy.

Autorka

FKZ-IwonaM_big

martwa_natura_24ad_small martwa_natura2abca_small

 

Krótko o autorce:

Iwona Maria Malenta , Szczecinianka z urodzenia, fotografuje od 4 lat , od ponad roku członek fotoklubu "Zamek". Brała udział w kilku zbiorowych wystawach : "Proste zadania" ,"Widok z okna - Portet","Barwy Pomorza".

"Portret inaczej " jest pierwszą wystawą indywidualną autorki i pokazuje zdjęcia od których zaczęła swoją przygodę z fotografią i do których najchętniej powraca .

Barwne portrety owadów , fotografowanych w rejonie Puszczy Wkrzańskiej, zdjęcia , które być może przybliżą trochę mikro-świat wokół nas ....

Autorka prac wraz z Fotoklubem Zamek zaprasza wszystkich zainteresowanych tego typu fotografią na wernisaż wystawy we wtorek dn. 26 maja , o godz. 17.00 w Zamku Książąt Pomorskich ( hol obok kina "Zamek".galeria "f", wejście A, I ptr. ).

 

Fotorelacja z wernisażu:

1
Fot. Marian Fidos

3
Fot. Marian Fidos

16
Fot. Zbyszek Pryjmak

5
Fot. Marian Fidos

6
Fot. Marian Fidos

7
Fot. Marian Fidos

8
Fot. Marian Fidos

9
Fot. Marian Fidos

10
Fot. Marian Fidos

11
Fot. Marian Fidos

13
Fot. Marian Fidos

14
Fot. Marian Fidos

15
Fot. Marian Fidos

Zmieniony: Sobota, 30 Maj 2009 22:27